20.01.2019 22:59:35
Vítejte

Vítáme Vás na internetových stránkách cyklisty Jana Hrušky.
PF 2013

Všem svým osobním i týmovým partnerům děkuji za podporu v tomto roce a těším se na další spolupráci.

Svým blízkým, přátelům a fanouškům děkuji za pomoc při hledání motivace a náklonnost. Vážím si ...

Lépe bych to nenapsal...

Můj profi konec se už opravdu blíží. Licenci mám platnou do 31.12.2012 a tak si dovoluji upozornit na povedený článek.
Lépe bych to nenapsal... ;-)

Kolopro.cz: ZDE

Poslední Bobr Cup vyšel na jedničku a Nova Cup také

news: odry_nutrend_mini.jpgUž tradiční podzimní závody ke mě byly překvapivě milosrdné a dařilo se lépe než bych doufal.

Vzhledem k tomu, že už delší dobu to hodně bolelo a málo jelo i když jsem se všemožně snažil a mačkal co to šlo, tak kultovní závod Bobr Cup 2012 vyšel přesně tak jak se sluší a patří na posledního Bobra v elitní kategorii.

A hned následující víkend se jela podzimní masovka Author Nova Cup, kde se sešlo 3.100 závodníků. No a ten mě taky v podstatě potěšil. Sice to bylo "jen" třetí místo, ale historicky to je můj nejlepší výsledek na tomto hodně specifickém závodě.

Díky tomu, že se mi poslední dobou vcelku daří a ani to tak moc nebolí, nabízí se opět otázka zda si nedat ještě jednu sezónu...

Nechce se vám číst? Tak se koukejte :-)

Vzhledem k tomu že se cyklistika stále více vrací na televizní obrazovky, tak si Vás dovoluji pozvat do malého filmového klubu a odkázat Vás na pár pěkně udělaných reportáží.

Vzhledem k tomu že se dny pomalu ale jistě zkracují, tak si třeba najdete čas...

V podstatě to pěkně...

Prázdninový report

Blíží se konec prázdnin, což je jeden z mezníků v "cyklistickém roce" a rád bych vás informoval před vstupem do závěrečné části sezóny o dění v týmu TOYOTA Dolák MTB a také o tom co je nového u mě osobně.

Vzhledem k tomu, že je toho opět spousta dovolím si upozornit jen na ty nejzásadnější věci. Kdo chce vědět více může kouknout na týmový web www.toyotadolakmtb.cz nebo na náš facebook - toyotadolakmtb.

MTB Trilogy - jsem rád že to vyšlo, ale bolelo to...
"Na závod jsem se těšil. Byla to pro mě výzva a vzhledem k tomu o jak technicky náročný závod šlo tak i taková zkouška jestli mám na vyšší cyklopilotáž. Měl jsem ze závodu respekt a tušil jsem, že to bude zkouška a to jak z pohledu mé zručnosti tak i zda vydrží materiál. To že to bylo na více dnů mi problém nedělalo. Čím víc tím líp... Až do poslední etapy vše klapalo až podezřele dobře. Ta poslední byla o to větší peklo. Nejdříve jsem se...
KPŽ Kouty a ADRENALIN CUP

Nový závod seriálu Kolo pro život proběhl v Koutech nad Desnou a patřil profilově mezi ty náročné. Trať měla sice jen 45km, ale jeho převýšení a tropické počasí dalo zabrat snad opravdu každému. Nechyběli nekompromisní dlouhá stoupání, technické sjezdy po sjezdové dráze místního bikeparku a ani adrenalinové, rovné a extrémně rychlé sjezdy po lesních cestách kde někteří závodníci (vzorně vybaveni tachometrem) zaznamenali rychlosti přesahující 70km/h!
Druhý den se v rámci KPŽ jel ještě silniční závod do vrchu s cílem na horní nádrži přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně. To si nenechal ujít náš Jan Hruška, pro kterého to bylo nostalgické vzpomínání na dobu, kdy bydlel v Dlouhé Loučce a trénoval pravidelně místní kopce mezi kterými patřily právě Dlouhé stráně mezi největší (nejen) tréninkovou výzvu.

Partneři

Zastoupení značek

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund 599,859 návštěv