18.12.2018 15:36:43
Vítejte

Vítáme Vás na internetových stránkách cyklisty Jana Hrušky.
PF 2013

Všem svým osobním i týmovým partnerům děkuji za podporu v tomto roce a těším se na další spolupráci.

Svým blízkým, přátelům a fanouškům děkuji za pomoc při hledání motivace a náklonnost. Vážím si ...

Lépe bych to nenapsal...

Můj profi konec se už opravdu blíží. Licenci mám platnou do 31.12.2012 a tak si dovoluji upozornit na povedený článek.
Lépe bych to nenapsal... ;-)

Kolopro.cz: ZDE

Poslední Bobr Cup vyšel na jedničku a Nova Cup také

news: odry_nutrend_mini.jpgUž tradiční podzimní závody ke mě byly překvapivě milosrdné a dařilo se lépe než bych doufal.

Vzhledem k tomu, že už delší dobu to hodně bolelo a málo jelo i když jsem se všemožně snažil a mačkal co to šlo, tak kultovní závod Bobr Cup 2012 vyšel přesně tak jak se sluší a patří na posledního Bobra v elitní kategorii.

A hned následující víkend se jela podzimní masovka Author Nova Cup, kde se sešlo 3.100 závodníků. No a ten mě taky v podstatě potěšil. Sice to bylo "jen" třetí místo, ale historicky to je můj nejlepší výsledek na tomto hodně specifickém závodě.

Díky tomu, že se mi poslední dobou vcelku daří a ani to tak moc nebolí, nabízí se opět otázka zda si nedat ještě jednu sezónu...

Nechce se vám číst? Tak se koukejte :-)

Vzhledem k tomu že se cyklistika stále více vrací na televizní obrazovky, tak si Vás dovoluji pozvat do malého filmového klubu a odkázat Vás na pár pěkně udělaných reportáží.

Vzhledem k tomu že se dny pomalu ale jistě zkracují, tak si třeba najdete čas...

V podstatě to pěkně...

Prázdninový report

Blíží se konec prázdnin, což je jeden z mezníků v "cyklistickém roce" a rád bych vás informoval před vstupem do závěrečné části sezóny o dění v týmu TOYOTA Dolák MTB a také o tom co je nového u mě osobně.

Vzhledem k tomu, že je toho opět spousta dovolím si upozornit jen na ty nejzásadnější věci. Kdo chce vědět více může kouknout na týmový web www.toyotadolakmtb.cz nebo na náš facebook - toyotadolakmtb.

MTB Trilogy - jsem rád že to vyšlo, ale bolelo to...
"Na závod jsem se těšil. Byla to pro mě výzva a vzhledem k tomu o jak technicky náročný závod šlo tak i taková zkouška jestli mám na vyšší cyklopilotáž. Měl jsem ze závodu respekt a tušil jsem, že to bude zkouška a to jak z pohledu mé zručnosti tak i zda vydrží materiál. To že to bylo na více dnů mi problém nedělalo. Čím víc tím líp... Až do poslední etapy vše klapalo až podezřele dobře. Ta poslední byla o to větší peklo. Nejdříve jsem se...
KPŽ Kouty a ADRENALIN CUP

Nový závod seriálu Kolo pro život proběhl v Koutech nad Desnou a patřil profilově mezi ty náročné. Trať měla sice jen 45km, ale jeho převýšení a tropické počasí dalo zabrat snad opravdu každému. Nechyběli nekompromisní dlouhá stoupání, technické sjezdy po sjezdové dráze místního bikeparku a ani adrenalinové, rovné a extrémně rychlé sjezdy po lesních cestách kde někteří závodníci (vzorně vybaveni tachometrem) zaznamenali rychlosti přesahující 70km/h!
Druhý den se v rámci KPŽ jel ještě silniční závod do vrchu s cílem na horní nádrži přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně. To si nenechal ujít náš Jan Hruška, pro kterého to bylo nostalgické vzpomínání na dobu, kdy bydlel v Dlouhé Loučce a trénoval pravidelně místní kopce mezi kterými patřily právě Dlouhé stráně mezi největší (nejen) tréninkovou výzvu.

Partneři

Zastoupení značek

Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund 593,207 návštěv