18.12.2018 15:07:05
Porodní bolesti jsou snad za námi a tým poběží, resp. pojede jak má.

Po divokém začátku letošního roku kdy se narychlo měnila spousta věcí v týmu a s tím spojené nervy zda se do prvního (především z pohledu prezentace týmu) důležitého závodu stihne ušít oblečení, vyrobit týmový stan, doladit kola, zajistit výživu, registrovat tým atd. Jsem rád, že se takřka vše povedlo a náš tým vypadal jako tým a ne jen pestrobarevný spolek. Samozřejmě to ještě není vyladěné do dokonalosti, ale ty největší porodní bolesti máme dle mého za sebou a bleskovou pubertou se nám zajisté podaří "naskočit" do opravdové dospělosti.


news: 2012_brdy_stan_WEB.jpg


Nicméně práce je stále fůra a jako člověk, který má spoustu věcí v týmu na starosti si myslím, že neobjektivní spokojenost je cesta do pekel...

Takže premiéra nového týmu se na prvním závodě Kolo pro život i přes vedro vydařila a já už před startem měl subjektivní pocit malého vítězství, že vše kolem organizace týmu, ač to bylo na poslední chvíli klaplo.

news: 2012_BRDY_ATMOSFERA_WEB.jpg

Pokud bych měl okomentovat průběh závodu z mého pohledu jezdce tak musím přiznat, že to bylo tak nějak výkonnostně celé z kopce. Čím déle se jelo, tím horší jsem měl pocity a jedno parádní salto přes řídítka mé pocity už jen korunovalo :-) Takže konečné čtvrté místo bylo asi spravedlivé. Vzhledem k úmornému vedru bych rád pochválil všechny "skalní" i nové členy našeho týmu za odvedený výkon a bojovnost. Nejednoho potrápily křeče, nevolnost, slabost atd.

Na pódium jsme se v kategorii Elite probojovali, ale nejvyšší příčky nám obsadila silná konkurence. O to více jsme si zpravili náladu napříč ostatními kategoriemi, kde se o to se postarala "týmová flotila" našich členů. Svými pódiovými výsledky se dobře zapsali i naši nováčci a mile mě překvapil Honza Fojtík na pátém místě v Elite. Takže všem bych ještě jednou rád touto cestou veřejně poděkoval a jsem rád, že jsme do cíle dojeli živí a zdraví, což je asi to nejdůležitější.


news: 2012_BRDY_CIL_WEB.jpg

Foto: TOYOTA Dolák MTB

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
Partneři

Zastoupení značek

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund 593,188 návštěv