18.12.2018 15:45:01
Ratibořický maraton: Dva členové TOYOTA Dolák MTB na startu = dvě vítezství :-)

Po KPŽ v Brdech jsem si jel zpravit náladu na Ratibořický maraton kde jsem na startu zjistil že stejný nápad mělo více elitních závodníků a můj plán dobře potrénovat se změnil na dobře potrénovat a ještě ostře závodit. Naštěstí mi to sedlo a hned z úvodního kopce jsem odskočil a pravidelným tempem si udržel dostatečný náskok před skupinou co mě stíhala až do cíle. Udělal jsem si z toho slušnou časovku na jeden a půl hodiny. Takže mě nohy dle plánu bolely a do toho ještě za krkem jak jsem se v silném větru krčil a otáčel, abych kontroloval odstup.

Na závodě jsem z týmu TOYOTA Dolák MTB nebyl sám. Druhým zástupcem našeho týmu byla ještě Lea Bůšková. Té zřejmě taky nestačil těžký sobotní závod KPŽ a tak si po prvním místě z Brdů hned zopákla dalším vítězstvím. Gratuluji!

Takže po závodním víkendu jsem hodil kolo do garáže a zahájil odpočinek, který hodlám zakončit dobrým rozjetím a pak Šela maratonem, což je letos MČR v maratonu. Tam se hodlám poprat o co možná nejlepší výsledek, protože základním principem sportu je vítězit. Jak tak koukám na počasí tak mám pocit, že mi to zbytečně navlhne a to pro mě není úplně dobře...

news: 2012_ratiborice1_petr_jansa.jpg news: 2012_ratiborice_WEB.JPG

Foto: Petr Jansa, Jiří Míl

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
Partneři

Zastoupení značek

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund 593,214 návštěv