18.12.2018 15:56:38
Prázdninový report

Blíží se konec prázdnin, což je jeden z mezníků v "cyklistickém roce" a rád bych vás informoval před vstupem do závěrečné části sezóny o dění v týmu TOYOTA Dolák MTB a také o tom co je nového u mě osobně.

Vzhledem k tomu, že je toho opět spousta dovolím si upozornit jen na ty nejzásadnější věci. Kdo chce vědět více může kouknout na týmový web www.toyotadolakmtb.cz nebo na náš facebook - toyotadolakmtb.


news: chrudim4.jpgTéměř napříč celou českou republikou (od Šumavy až po Bystřici pod Hostýnem) jsme bojovali v seriálu Kolo pro život a to ve všech kategoriích od dětí až po Elite. Na každém závodě jsme si dokázali sáhnout na vítezství a vždy několikrát obsadit pódium.
Po delší odmlce v absolutním pořadí žen (díky mateřské dovolené Petry Kottové a už i přírůstku do týmu v podobě malé Karolínky) se nám podařilo opět prosadit v elitní trojici nejrychlejších žen díky bývalé silničářce Monice Hruškové, která po několikaleté pauze zkouší pro změnu horská kola.
Takže vlastně můžu v klidu končit, protože už mám v rámci rodiny zastoupení na bedny...

Co se mého počínání týká, tak od té doby co jsem se vyválel na MTB Trilogy a naštípl jsem si dvě žebra tak mi to moc nejede. Zásadní vliv na to měla desetidenní pauza, kdy se díky obtížím při dýchání nedalo trénovat. Od té doby se koukám soupeřům často na záda a ať se snažím, jak to jen jde, tak se to zásadně nelepší.

Do toho se mi povedlo ještě lehnout na KPŽ ve Varech a roztrhnout si ruku. Takže když se daří, tak se daří... L


news: trilogy1.jpg
Dále jsme se zúčastnili několika etapových závodů (ČR, Itálie, SR) kde jsme suverénně zvítězili.

Ještě před tím než jsem začal pravidelně padat jsem "urval" další titul mistra ČR a to na Adrenalin Cupu, který byl vypsán jako Mistrovství republiky extrémních závodů štafet. S klukama ve štafetě (Krupička, Šotek, Mrůzek) jsme si s přehledem kontrolovali závod a zvítězili. Kluci díky!!!
Záznam Českou televizí:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10171912792-adrenalin-cup/412232400061030/


news: adr_tym_kolo.pngTeď mě čeká Dolomitenmann, Bobr Cup a několik dalších závodů včetně KPŽ (kde poslední dobou dostávám slušnou nakládačku) no a je v podstatě konec sezóny.

Tak doufám že se mi to ještě "čapne" a závěr kariéry si dojedu na wattech na které jsem zvyklý. Ale i kdyby se to nepovedlo, tak mi to náladu zase tak nekazí. Teď už díru do světa neudělám a aspoň přechod do hobby kategorie nebude tak prudký J


A ještě bych se rád pochlubil moji novou hračkou - na takové to důchodové ježdění to bude ideální...
news: P8094910mini.jpgVšem čtenářům přeji příjemný konec sezóny no a jak se říká "konec dobrý, všechno dobrý".


Komentáře
#1 | Ales dne 01.11.2012 18:19:30
Nádherné kolo, měl jsem Lapierre a byl jsem spokojený.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
Partneři

Zastoupení značek

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund 593,222 návštěv