18.12.2018 14:53:19
Salzkammergut Trophy - nejdříve zazávodit a potom cykloturistka...
Salzkammergut byl po dlouhé době závod v zahraničí. Po pravdě jsem si už odvykl závodit mimo rodnou hroudu. Má to svoje výhody. Ráno vyjedu a večer jsem doma. V profikách jsem odletěl třeba v dubnu a vrátil se v červnu :-) Takže mi to přespolní závodění moc nechybí. Cestování (na závody) jsem si užil víc jak dost, ale je pravda že mě všeobecně cestovat stále baví.
S kolem jsem vlasně začal tím, že mě zajímalo co je za další a další zatáčkou a teď se k tomu pomalu začínám (vlastně rád) vracet...

Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Souhrn posledních tří víkendů...
Po několika týdnech, kdy jsem se nedostal k webu je na čase udělat alespoň stručný "rozbor" posledních tří víkendů.
Adrenalin Cup - po pěti dnech nuceného volna a léčení kotníku se mi nejelo až tak zle. Celé štafetě se dařilo a druhé místo je úspěch.
Drásal - loni jsem sice dojel první, ale jako vítěz jsem se necítil. Letošní druhé místo to bylo spravedlivé.
Karlštejn Tour - letos se díky blížícímu se MČR v XC dostavila skoro kompletní špička. To ovlivnilo závod a i můj výsledek (třetí místo).
Okolovarů - druhý den jsem si odskočil na CMT. Na startu na mě čekal čerstvý Eberl a Pešek kteří ostrým startem "vyřešili" pořadí závodu. Takže zase třetí :-( Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Malevil-MČR v maratonu: letos jen 35min. a hurá domů s podvrtnutým kotníkem :-(((
Tak mám za sebou jeden z vrcholů letošní sezóny a bohužel nejsem vůbec spokojený.
Letošní sezóna mě nezastihla ve formě kterou jsem si plánoval a dosavadní deštivé počasí mému výkonu také moc nepřidá. Skoro to vypadá, že si na mě zasedla smůla a zkouší jak dlouho to vydržím.
Na Malevilu bylo letos dost kvalitních soupeřů a jedním z nich pro mě bylo i počasí. Bylo mi jasné, že se tak těžký závod rozhodne výkonností a ne riskováním.
Záznam ČT: MALEVIL CUP 2010
Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Orlík Tour a Berounský Bike Maraton
Tak začínám přemýšlet jestli nějak souvisí výkonnost a štěstí. Mám pocit, že když je forma tak i štěstí přeje... No a když není forma, tak asi platí pořekadlo že když se něco se... tak pořádně. Nebo je pravda úplně jinde a závodník ve formě tolik nevnímá když štěstí nepřeje a výkonem to prostě překryje a také díky tomu, že se mu jede tak tolik nechybuje.
Ať je to jakkoliv, tak uplynulý víkend se mi moc nedařilo.

Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
KPŽ Jistebnice, RWE Okolohradce, Pražské schody
Mám za sebou další víkend "plný her". V sobotu ráno jsem vyrazil do Jistebnice, odkud jsem se vrátil skoro v 9 hodin večer a díky (opět) blátu jsem do noci servisoval kolo, abych si druhý den ráno užil suchou trať CMT Okolohradce. Pak dva dny pohoda a hurá na Pražské schody.

Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Trutnovská 50 - opět bláto (ale pro změnu červené...)
V pátek před Trutnovskou 50 jsem si ještě "trochu zablbnul" v okolí tratě Velké ceny trutnovského draka, kde jsme natáčeli materiál na připravované překvapení a trochu jsem i cvičil techniku a vyplavoval adrenalin. (viz foto)

Sobotní počasí mě nepřekvapil a terény díky pravidelným a už opravdu otravným dešťům ne a ne vyschnout. Navzdory tomu pořád věřím, že ještě bude léto, sucho a teplo.
Myslím si, že bude vcelku jednoduché identifikovat ty, kteří v Trutnově jeli. V podstatě neodstranitelné skvrny z místního červeného bláta na oblečení jsou jasné znamení.

Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Víkendový double na novém fullu PRODOLI - ABB MTB Cup, CMT Okoloolomouce

Než začnu s komentářem závodů tak jsem přemýšlel jestli je vůbec někdo, kdo má ještě radost z toho že se poslední dobou zbláznilo počasí a pořád jen (slušně řečeno) leje a leje. Chápu že MTB je i o tom že se tu a tam projede louží, blátem nebo dokonce párkrát za rok nepřeje počasí a závodí se v dešti. Nejsme na fotbale, aby nám rušili závod jen kvůli tomu že to je podmáčené, ale už té vody je fakt trochu moc. A to nemáme v Hradci povodně.
Takže si myslím že radost z bahna mají snad jen prodejci náhradních dílů. Dokážu si představit kolik řetězů, kazet, brzdových špalků a obložení atd. muselo za víkend zase "shořet".
My závodníci to zpravidla fasujeme, ale chudák hobík co si to musí kupovat...

Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Partneři

Zastoupení značek

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund 593,176 návštěv