18.12.2018 14:47:24
PRODOLI FULL MODEL 2011
Nejsem žádný odborník, abych složitě a zasvěceně popisoval jak kolo funguje, z čeho je atd. Dokážu ho posoudit jen podle mých zkušeností za prvních pár dnů co ho mám.
Musím říci že na pocit to je příjemné svezení. Měl jsem díky závodům možnost testovat všechny možné situace od kořenů, kamenů, bláta až po dlouhé rychlé sjezdy nebo technické výjezdy. A zkušenost je následující...

Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
KPŽ Mladá Boleslav + CMT Okolopardubic = zase bláto :-(
V Mladé Boleslavi se díky rovinaté trati dalo očekávat spíše sprint po lese než MTB závody. Ale počasí si řeklo, že nás nebude po minulém blátivém víkendu šetřit a řádně prolilo trať. Tím pádem se závod především pro technicky málo zdatné jezdce (běžce) dost zkomplikoval. Už na promočené louce v cíli, kde bylo zázemí závodu mi bylo jasné že se zase "trošku umažeme"...

Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Šela a Česká Třebová - důkladná víkendová bahenní koupel
Sobotní Šela mě bohužel nepřekvapila a po vydatných srážkách se jel první český pohár na blátě. Vzhledem k tomu, že vloni na suchu mi tento závod přišel jako technicky hodně náročný (především první polovina tratě) tak mi bylo jasné, jak to bude vypadat letos na vodě. Navíc na tom teď nejsem tak abych mohl "překrýt" horší techniku lepším výkonem. Věděl jsem, že na Šelu si pro vítězství nejedu. Říkal jsem si před závodem, že kdyby to bylo do tří tak budu rád. I to se ukázalo jako moc vysoký cíl.

Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
První závody, první pocity.
S odstupem času (prostě to nestíhám...) jsem se dostal k "okomentování" prvních závodů letošní sezóny.

24.4. KPŽ Trans Brdy - rychlé, těžké, spravedlivé... 4.místo
25.4. MTB maraton Pardubice - komorní příjemný závod ... pro defekt nedokončil
1.5. Příbramský Permoník - pro tým tak trochu domácí závod... 1.místo

Pro více podrobností zvolte odkaz "Přečíst vše" pod tímto textem...
Zátěžový test 13.4.2010 - jaký je aktuální stav výkonnosti
Po několika letech jsem se rozhodl, že využiji nabídku týmu a zajdu do CASRI (www.casri.cz) za Karlem Martínkem na zátěžový test. V Cyklotránink.com tato možnost samozřejmě také byla (spojení CASRI a cyklotrenink.com právě Karlem Martínkem je asi všeobecně známé), ale nějak jsem si na to nenašel čas... Po tolika letech na kole a díky wattmetru se už dokážu odhadnout, ale nikdy to není úplně přesné. Je mi jasné, že testy jsou důležité, ale ještě důležitější je jejich zpracování a využití v následné přípravě.

Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Těžko na cvičišti (snad) lehko na bojišti...
První závody sezóny 2010 se blíží a moje neustálé odkládání vložení alespoň nějaké aktuality na web o tom jak probíhá příprava a co je vlastně nového dospělo k vrcholu. Všem co do dnes marně čekali na nové zprávy se omlouvám a děkuji za jejich trpělivost.

Když se vrátím k zahájení letošní přípravy tak mě napadají dvě věci co byly zásadní. První je už zmiňovaná zlomenina zánártní kosti a druhá zásadní věc byla zpráva o "sloučení" Auta HASE a Meridou.
Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Další informace nejen k přestupu
Ve vzájemné spolupráci s CykloTrenink.com, jsme pro Vás připravili více informací k mému odchodu z týmu, k zimní přípravě a také nové sezóně 2010. Věřím, že tento článek a informace v něm Vás budou bavit a dají Vám odpověď na většinu otázek.
Před nedávnem proběhla médii informace o mém odchodu z CYKLOTRENINK.com do VOLVO AUTO HASE MTB. I CykloTrenink.com krátce na svém webu o mém přestupu informoval, nicméně jsme si společně řekli, že rozhovor na konec mého působení v týmu je třeba.

Zvolte odkaz "Přečíst vše" pod tímto textem ...
Partneři

Zastoupení značek

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund 593,158 návštěv