18.12.2018 15:41:29
Adrenalin Cup 2009
Letošní už třetí účast na Adrenalin Cup 2009 pro mě byla zatím asi nejtěžší. Organizátor změnil trať a ta se jela v opačném směru. Navíc byla spousta štěrkových a asfaltových úseků (které technicky zvládám) nahrazena nebezpečnými kamenitými a kořenovými pasážemi (které mě děsí) . Prudké přívaly vody pár dnů před závodem ještě uvolnili poslední kameny co byli pevně spojené s podložím a tím pádem se jezdilo po naprosto nevyzpitatelném terénu.


Zvolte odkaz "Přečíst vše" pod tímto textem ...
Úpice na blátě
Bahenní lázeň, kterou jsem si tuto sobotu prožil na APACHE Jestřebí Hory považuji za letos nejhorší. Člověk když vidí jak vypadá kolo po takovém závodě tak i když to je jen kus železa - titanu :-) je mu ho opravdu líto. Navíc si myslím, že i ti co mají rádi hodně bláta na trati a užívají si to tak asi málokdo má rád následné mytí a údržbu.


Zvolte odkaz "Přečíst vše" pod tímto textem ...
Sudety Tour

Po pravdě musím říct, že jsem si v sobotu večer oddechl. Sudety Tour je sice můj oblíbený závod a sedí mi, ale obhajovat je vždy těžké a ikdyž mi to před sobotním startem tvrdila spousta lidí tak patent na vyhrávání Sudet nemám... Každé vítězství je těžké a osobně si myslím že přistupovat k závodům stylem "tak jsem si sem přijel vyhrát" je přinejmenším neslušné a krátkozraké...


Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Berounský Bikemaraton

Neděle byla také závodní. Čekala mě obhajoba vítězství na Berounském Bikemaratonu. Vzhledem k tomu, že většina z našeho týmu startovala právě v Berouně a závod se mi vloni líbil (i přestože se musí dvakrát přebrodit Berounka) dal jsem mu přednost před českým pohárem v půlmaratonu v Hradci Králové. Nejde být všude a někdy je opravdu těžké se rozhodnout kde startovat.


Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Jizerská 50

Uplynulý víkend jsem oba dny závodil. Sobotní závod Partia Direct Jizerská 50 i přes obavy z počasí vyšel dobře (déšť a sníh se jizerským horám vyhnul). Závod byl z velké části po asfaltu, betonkách a velmi pevných štěrkových cestách, což mi sedí. Navíc byl velmi dobře značen a člověk se mohl opravdu soustředit na výkon a nemusel se rozptylovat hledáním správné cesty. Velmi mně překvapila mediální podpora. V cíli jsem potkal novináře, kteří na bikové závody v zásadě nejezdí.
Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...

Pražské schody
Každý kdo se alespoň trochu zajímá o cyklistiku asi,ví že se včera jely Pražské schody. Ze všech akcí tohoto typu co jsem měl možnost v Čechách jet si myslím, že je naprosto nejatraktivnějším. Přispívá k tomu především účast velkých jmen (tím nemyslím sebe:-) ), umístění přímo do historického centra Prahy a v neposlední řadě náročnost tratě, nejen na výkonnost, ale i na techniku. Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Mé kolo Litespeed pro rok 2009
Vzhledem k tomu, že prezentace mého kola již proběhla na serveru mtbs.cz je asi zbytečné dále rozvádět specifikaci mého kola. Nicméně bych k níže uvedenému článku rád přidal svůj názor a první pocity z jízdy.
Na dobrá kola jsem byl z jiných let zvyklý a tím pádem je už těžké něco vylepšovat tak abych to já v podstatě začátečník v MTB cyklistice poznal. O to víc mně potěšilo, že se setkávám s materiálem (titan) ke kterému jsem neměl možnost se dostat ani za svá dlouhá léta působení v profi cyklistice.
Zvolte odkaz"Přečíst vše" pod tímto textem ...
Partneři

Zastoupení značek

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund 593,211 návštěv