18.12.2018 16:06:46
Jeden z vrcholů sezóny - Mistrovství Evropy v maratonu MALEVIL CUP

Tak máme za sebou jednu z nejprestižnějších akcí letošního roku. Mistrovství Evropy v domácím prostředí je velkou výzvou a motivací pro všechny domácí závodníky a jinak tomu nebylo ani u našeho týmu, který do boje vyslal Františka Štípka v kategorii M50 a kategorii Elite reprezentovali Ondra Fojtík v týmových barvách a Jan Hruška poprvé na horském kole měl tu čest obléknout reprezentační dres.

Zbrusu nový týmový web www.toyotadolakmtb.cz
Dnes byl "slavnostně odhalen" zbrusu nový týmový web www.toyotadolakmtb.cz kde si každý zájemce o informace může najít co ho zajímá a pravidelně se dočíst o aktuálním dění v týmu. Snažili jsme se o jednoduchý design, kde je kladen důraz na přehlednost a uživatelský komfort.
Rozhovor s Janem Hruškou na www.idnes.cz

 album: jan_hruska-17_t2.jpgKončící Hruška: Oblékání do růžového dresu na Giru si nepamatuju.

Zítra to bude přesně měsíc a dvanáct let, co cyklista Jan Hruška přespurtoval v ulicích Vatikánu zbytek startovního pole na slavném Giru d´Italia a vítězoslavně se oblékl do růžového trikotu vedoucího jezdce. "Ani nevím, že jsem míjel Koloseum," říká Jan Hruška o svém ...

Květnová závodní smršť

Poslední více jak týden měl tým TOYOTA Dolák MTB náročný. Potkalo se hned několik důležitých/zajímavých závodů jako například MČR v maratonu, světový pohár v Novém Městě a Pražské schody. Mezi tím se závodilo o sto šest i na dalších místech a je příjemné, že naši závodníci byli vidět. Vzhledem k tomu, že se jednalo nejen o mediálně hodně sledované akce, tak to je o to příjemnější.

Rozhodně má poslední licence
MÁ POSLEDNÍ LICENCE To co pořád slibuji/odkládám konečně i plním. Někoho to možná potěší, někoho zase zklame... ale v každém případě, to je mé definitivní rozhodnutí ke kterému jsem dospěl už před více jak rokem. Zveřejňuji ho z důvodu, že to opravdu už myslím vážně a navíc to je taková moje pojistka kdybych náhodou měl nutkání dát ještě jednu sezónu.

No a pro ty, kteří si na mě brousí zuby to je informace, že na to mají čas už jen do podzimu ;-)

Více je zde - MTBS.CZ Takže v říjnu mažu do cyklodůchodu :-)

Ratibořický maraton: Dva členové TOYOTA Dolák MTB na startu = dvě vítezství :-)
Po KPŽ v Brdech jsem si jel zpravit náladu na Ratibořický maraton kde jsem na startu zjistil že stejný nápad mělo více elitních závodníků a můj plán dobře potrénovat se změnil na dobře potrénovat a ještě ostře závodit. Naštěstí mi to sedlo a hned z úvodního kopce jsem odskočil a pravidelným tempem si udržel dostatečný náskok před skupinou co mě stíhala až do cíle.
Porodní bolesti jsou snad za námi a tým poběží, resp. pojede jak má.

Po divokém začátku letošního roku kdy se narychlo měnila spousta věcí v týmu a s tím spojené nervy zda se do prvního (především z pohledu prezentace týmu) důležitého závodu stihne ušít oblečení, vyrobit týmový stan, doladit kola, zajistit výživu, registrovat tým atd. Jsem rád, že se takřka vše povedlo a náš tým vypadal jako tým a ne jen pestrobarevný spolek. Samozřejmě to ještě není vyladěné do dokonalosti, ale ty největší porodní bolesti máme dle mého za sebou a bleskovou pubertou se nám zajisté podaří "naskočit" do opravdové...

Partneři

Zastoupení značek

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Vygenerované za: 0.03 sekund 593,231 návštěv